برای اینکه در عرض چند ثانیه بدون هیچ گونه درد و تراشی دندان هایتان را به طور معجزه آسایی تغییر دهید اسنپ آن اسمایل به کمکتان می آید!اسنپ آن اسمایل یک پلاک متحرک است که به تازگی اختراع شده است و می تواند در عرض چند دقیقه لبخندتان را از این رو به آن رو کند. بسیاری از افراد توان پرداخت هزینه های گران درمان های زیبایی پیچیده مثل لمینت و کامپوزیت دندان را ندارند و از طرفی مایلند دندانهایشان برای شرکت در مراسم، میهمانی ها یا قرارهای کاری زیبا به نظر برسند. لمینت متحرک را میتوانید از فروشگاه ما و فروشگاه فروش لمینت متحرک دندان تن جومه سفارش دهید و هر کجای ایران که هستید تحویل بگیرید

 

اموزش لمینت متحرک دندان

 

خرید لمینت متحرک

 

توجه نمایید : برخی از افراد فکر میکنند این قالب پلاستیکی که در تصاویر موجود در فروشگاه کیسا مشاهده میفرمایید دندان هستند که بعد خرید این دندان ها را در داخل فک خود قرار میدهند که در اصل این دندان های پلاستیکی برای قالب گیری هستند و خمیری که در محصول موجود است همه کاره میباشد یعنی شما باید طبق اموزشی که در فضای مجازی است با گرم کردن خمیر و نرم شدن ان عمل قالب گیری را انجام دهید پس اشتباه نکنید که اون قالب دندان است پس قبل خرید حتما فیلم های اموزشی را مشاهده بفرمایید

 

 

لمینت متحرک دندان

 

اسنپ آن اسمایل مانند لنز رنگی چشم به صورت موقتی استفاده می شود. این پلاک با توجه به فرم و شکل دندان های شما ساخته می شود. در سنپ آن اسمایل تمام دندان ها به هم متصل هستند و به صورت یکپارچه استفاده می شود. این وسیله جنبه درمانی ندارد و صرفا برای برقراری زیبایی به کار میرود.روی اسنپ آن اسمایل در سطح جونده ی دندان ها سوراخ هایی گذاشته می شود تا موقع جویدن تداخلی ایجاد نشود .گرچه بهتر است برای جلوگیری از شکسته شدن آن از مصرف غذاهای سفت مثل گوشت، ته دیگ و آجیل و نیز غذاهای چسبنده مثل گز و آدامس خودداری کرد. بنابراین می توان با آن غذا خورد.

 

 

خرید لمینت متحرک از داروخانه دارو خانه مقدور نیست و فقط اینترنتی میشود تهیه نمود لمینت متحرک فیک برای دندان های کج مناسب است برای افراد در هر سنی مناسب است و یک راه حل برای داشتن دندان است . برای داشتن لبخند زیبا قابل استفاده مجدد ، برای جدا کردن و نصب . دندان مصنوعی سریع بسیار راحت و راحت است. شما می توانید دندان های خود را با خیال راحت و راحت ترمیم کنید و لبخندی کامل داشته باشید.فرمول اختصاصی رزین دندانی با تکنولوژی پیشرفته ، آن را نازک و محکم می کند. این فقط با دندانهای خودتان متناسب است ، حتی اگر لکه ، آوار ، شکاف یا دندان از دست رفته داشته باشید ، می تواند لبخندی زیبا و طبیعی به شما بدهد

 

فروش لمینت متحرک دندان

 

 

 

 

به علت نازکی بیش از حد اختلالی برای تکلم ایجاد نمی کند .اسنپ آن اسمایل کاملا به برآمدگی دندان ها می چسبد بنابراین شل نمی شود و از دهان نمی افتد.برای تمیز کردن این کاور دندان، باید پس از درآوردن از دهان، ابتدا آن را با آب بشویید . سپس با مسواکی که موهای نرم دارد soft یا extrs soft و صابون مایع آن را کاملا بشویید.استفاده از خمیردندان توصیه نمی شود.چرا که ذرات ساینده دارد و ممکن است روی کاور دندان خش بیندازد.قبل از استفاده به مدت 1 دقیقه دندانها را در آب داغ قرار دهید تا کاملا روی دندانهایتان بخوابد.

 لمینت متحرک دندان

 

 

در کیت اسنپ آن اسمایل پودر پاک کننده ای وجود دارد که شما می توانید برای تمیز کردن لکه ها از آن استفاده کنید. علاوه بر این یک محفظه مخصوص برای پلاکهایتان هم هست که زمانی که پلاکها را استفاده نمی کنید داخل این محفظه نگه داری می کنید.جنس اسنپ آن اسمایل طوری است که در برابر لکه گرفتن نسبت به بسیاری مواد دندانپزشکی مقاوم است. اما این کاور هم نیازمند مراقبت است. اگر با اسنپ آن اسمایل سیگار نکشید و بعد از مصرف مواد رنگی با آب بشویید در طولانی مدت زیبا و شفاف تر خواهد ماند.

 

خرید لمینت متحرک دندان 

 

لمینت متحرک دندان ارزان چند سال عمر میکنید :

این لیمنت متحرک دندان در صورت استفاده درست تا چند سال عمر خواهد کرد منظور از استفاده درست این است که بهتر است با این لیمنت یا هر لمینت دیگر با هر قیمتی مواد غذایی استفاده نشود و فقط برای زیبایی ظاهری دندان استفاده شود و همیشه یادتان باشد قبل استفاده دندانتان را مسواک بزنید تا کاملا تمیز شود.

 

لمینت متحرک دندان

 

مزایای اسنپ آن اسمایل :

درمان سریع است و خصوصا در مواردی که بیمار عجله دارد به کار می رود. تصور کنید هفته آینده به یک میهمانی یا عروسی دعوت شده اید و فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان هایتان ندارید.

پوشاندن فاصله بین دندانها

پوشاندن بهم ریختگی دندانها

دندانهای تغییر رنگ یافته و حاوی لکه

دندانهایی که ساییده شده اند (مثلا به علت دندان قروچه)

جای خالی دندان (اگر نمیخواهید ایمپلنت استفاده کنید، این ابزار برایتان عالی است)

شکل استفاده از اسنپ آن اسمایل برای پوشاندن جای خالی دندان و زیبا سازی لبخند

کاهش ارتفاع لبخند به علت ساییدگی یا جای خالی دندانها